Trapez Sac Uygulamaları

Trapez sac, genellikle çatı kaplamalarında ve inşaat alanlarının etrafını güvenli hele getirmek için sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Trapez saclar sağlam, uzun ömürlü, ekonomik, çatı ve cephede montajının kolay olması, malzemenin hafif olması sayesinde taşıyıcı konstrüksiyondan tasarruf ve pratik montaj imkânı verir. Şantiye ve depolarda az yer işgal eder. Renk ve form çeşitliliği müşteriye seçim imkânı verir. Geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostudur.

Trapez sac; prefabrik yapı imalatında, çatı ve cephe kaplamalarında, baraka yapımında, depo inşaatında, akaryakıt istasyonları, hava alanları, endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, otoparklar, spor salonları, stadyumlar ve hangarlarda duvar ve tavan kaplaması olarak da kullanılabilir.

Trapez sac, galvanizli, boyalı ya da gofrajlı ürünlerin trapez levha olarak biçimlendirilmiş halidir. 27 / 200 formunda trapez sac levha üretilmektedir. Malzeme kalınlığı maksimum 1,20 mm’dir. 15.000 mm’ye kadar boy kesim yapılabilmektedir. Biçimlendirilmiş trapez sac levha genişlikleri 1.000 mm enden 860 mm; 1.220 mm enden 1.050 mm en olarak üretilmektedir.

Trapez sacda kaliteli ve uzun süreli kullanım istiyorsanız Koreli Çelik’ e gelin.

Zamanın hızlı ilerleyişine paralel olarak artık pratik kullanımlı ve uzun ömürlü eşyalar ve malzemeler tercih edilmeye başlanmıştır. Hem zamandan hem maliyetten tasarruf etmek, günümüzün en önemli özelliği haline gelmiştir.


UYGULAMA ALANLARI ;

Sanayi yapıları
Askeri yapılar
Şantiye Binaları
Silolar
Sosyal yapılar
Zirai yapılar
Hipermarketler
Alışveriş merkezleri
Hal binaları
Spor tesisleri